csbendusz

csbendusz

Ogłoszenie

Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena

#1 2010-12-20 20:22:10

Hesser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 10
Punktów :   

No i znowu tym razem Kuki .

Serwer: CsBendusz
Nick: Gram Bez Myszki
Twoje IP: 83.2.101.220
Data i czas zdarzenia: 20 Grudnia , 20:15
Nick admina: KUKI
Opis sytuacji: Jak zwykle pykam w Csa pykam i nagle spotykam Kukiego , no niestety co się stało to się stało , zabiłem go dostał DMG 1/10 , i nagle wyskakuje BAN za rashowanie , który napiszę jest to już 4 od kukiego - 3 za Rash , 1 pt ,, Ogarnij siebie '' , krótko mówiąc Kuki widzi tych których chce .... a tych którzy go nie biją no to nie daje bana ...
Screen, demo lub LOG z consoli: ... Wyszłem z Cs'a dostałem wkurwa jak huj ... , lecz jak napisałem powyżej że Kuki kogo chce to widzi , mam Demko po moim banie wszedł Cziter i cisnął na aimie grał z 25 min , potem wyszedł a Kuki nic nawet nie dał bana , oczywiście Demko posiadam tego gracza . Kuki ja Ciebie też lubię ale co ty robisz z Shelim to przekracza ludzkie granice na mnie , ja mam swoją Cierpliwość i ona właśnie się skończyła , jeżeli Ci tak zależy możemy pogadać w rl'u ...

P.S to nie jest groźba .

Ostatnio edytowany przez Hesser (2010-12-20 20:23:42)

Offline

 

#2 2010-12-20 21:43:44

suchymen6

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 36
Punktów :   

Re: No i znowu tym razem Kuki .

koleś ja za rasz bym ci perma wlepił to wiesz nie chwal się że dostałeś bana za rasz bo ci kurwa perma wlepię !!
mnie też to wkurwia jak ktoś raszuje !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsoda kaustyczna wrocław kartki-komunijne.eu tanie-zaproszenia-slubne-za-1-zl.eu